menu
Gry hazardowe
Gry hazardowe
Dlaczego ludzie lubi? ogl?da? transmisje ludzi graj?cych w gry wideo?

Dlaczego ludzie lubią oglądać transmisje ludzi grających w gry wideo?
Każdego dnia tysiące widzów ogląda transmisje na żywo graczy i staje się aktywnymi uczestnikami, omawiając gry, ich trudności, a nawet rozmawiając o nowych rzeczach, takich jak gry z darmowymi spinami. Kilka dni temu finał turnieju League of Legends oglądało blisko 32 miliony ludzi. To rodzi bardzo naturalne pytanie, dlaczego ludzie po prostu patrzą, jak inni grają w gry. Jaką radość czerpią z tego zajęcia? W tym artykule omówimy różne aspekty tego pytania i zobaczymy, w jaki sposób oglądanie transmisji może pomóc w zdobyciu pewności siebie podczas grania w popularny tytuł dla wielu graczy lub dowolną grę typu free spin.

Ciekawy świat strumieni gier

W porównaniu z innymi formami mediów internetowych streaming gier wideo można nazwać stosunkowo nowym zjawiskiem. Nie zyskała na znaczeniu wraz z pojawieniem się Internetu, ponieważ jest to usługa bardzo obciążona danymi. Streaming gier na żywo stał się modą dopiero wtedy, gdy powszechne stało się niedrogie, szybkie łącze internetowe. Ale od tego czasu oglądanie innych graczy i przesyłanie strumieniowe własnej rozgrywki stało się bardzo popularną sensacją w Internecie. Niedawno popularny serwis streamingowy o nazwie Twitch zebrał miliard funduszy. Ta strona stanowi platformę dla graczy do streamowania rozgrywki. W rzeczywistości ta witryna stanowi obecnie prawie 2% ruchu w szybkim internecie w USA.

Od Pew Die Pie po Carryminati - społeczność osób transmitujących gry i oglądających takie filmy przeszła długą drogę. Dzieje się tak, ponieważ ludzie lubią euforię związaną z graniem w gry i zdecydowanie chcą być częścią tej aktywności. Oto główne przyczyny tej rozwijającej się kultury.

https://kasyno-online-vulkan.pl/pl/category/classic-slots