menu
karayip
karayip
karayip

Karayip Adası İstihbaratı

2021'de Karayipler'in bölgede faaliyet gösteren yolcu gemisi şirketleri, turistleri korumak ve hayati turizm faaliyetlerine devam edebilmelerini sağlamak için benzeri görülmemiş güvenlik ve sağlık düzenlemeleri oluşturdu.

 

Turistler ayrıca Meksika veya Bahamalar gibi Karayip bölgesinin en popüler sıcak hava destinasyonlarına da geri dönüyor.

 

Sıkı ancak etkili seyahat protokolleri ve aşı gerekliliklerinden cesaret alan ziyaretçiler bölgeye geri döndüler ve bölge ülkelerinden yeni programlar ve seyahat acentelerinden yenilikçi ürünler buldular. İşte kilit hedeflerin bir özet listesi.

 

Bahamalar

Yenilenmiş Tatil Köyü

Sandals Royal Bahamian, multi milyon dolarlık bir yenilemenin ardından 27 Ocak 2022'de yeniden açılacak. Adam Stewart (Sandals Resorts International) yönetim kurulu başkanıdır. İkonik Cable Beach beldesindeki yeni özelliklerin arasında pastel renkli özel villalara ve Coconut Grove'a sahip bir köy olduğunu söyledi. Ayrıca tesisin açık deniz adasında bir açık dinlenme alanı ve canlı eğlence alanı da bulunmaktadır.

 

Tesis yenilenmiştir ve nefes kesen okyanus manzarasına sahip yeni sahil süitleri sunmaktadır. Tesisteki 13 yemek seçeneğinden dokuzu da yepyeni. Bunlar arasında tatlılar, kahve ve Bahama esintili menü öğeleri sunan üç Coconut Grove yemek kamyonunun yanı sıra üçüncü bir İtalyan lezzetleri sunulmaktadır.

 

Margaritaville Denize Açılıyor

Bahamalar Paradise Cruise Line'ın adı 30 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Margaritaville @ Sea olarak değişiyor. Kapsamlı yenilemelerin ardından Margaritaville Paradise, şirketin 1.316 yolcu gemisi olan Grand Classica adını alacak.

 

Florida merkezli bir şirket olan Margaritaville Paradise, Florida'nın Palm Beach Limanı'ndan ayrılacak. Oneil Khosa, Margaritaville Paradise'ın CEO'su. Margaritaville'i Deniz olarak yeniden markalaştıran evrimimizin bir sonraki aşaması için heyecanlıyız" dedi. "Yeni işbirlikçi konsept, kruvaziyer endüstrisine yeni bir boyut sunacak ve daha geniş bir yolcu kitlesine hitap edecek."