menu
hayat ve moda
hayat ve moda
gün ve tarz

Fotoğraflarla bu moda haftası

Moda, dünyanın dört bir yanında öne çıkan birçok önemli şehirle sınırlı değildi. Bu moda haftasını fotoğraflarla yakalamak için Mumbai, Los Angeles, Münih ve Luksor'dan seyahat ediyoruz. Bunlar bu haftanın moda haftasından en unutulmaz görüntüler.

 

Münih (Almanya) 1956'dan kalma denizkızı önlükleri, 1950'ler ve 1960'larda ünlü Kessler kardeşler tarafından kullanılan 50'den fazla sahne kıyafetinin açık artırmasının bir parçasıdır. Çevrimiçi bir müzayede evi olan Neumeister, koleksiyonu 30 Ekim 2022'ye kadar satıyor. Geliri Ahr vadisindeki sel felaketinden etkilenenler için bağışlanacak.

 

Luksor (Mısır). Luksor (Mısır). İtalyan lüks erkek giyim firması Stefano Ricci, 50. yılını Mısır'ın Hatshepsut Tapınağı'nda bir defileye ev sahipliği yaparak kutladı. Nil'in batı kıyısında, Luksor, Mısır yakınlarında 9 Ekim 2022'de yapıldı. (Fotoğraf: Khaled

 

Mumbai, Hindistan). FDCI X LAkme Moda haftası, Mart ayında Yeni Delhi'de kısa bir baskının ardından 12-16 Ekim 2022'de Mumbai'ye geri döndü. Bunlar, kısmen eski duvar halılarından ilham alan bir koleksiyon yaratan Aseem Kaoor ve Pooja Hadar'dan bir tasarımcı olan Aseem Kapoor'un (l) görünüşü. Vegan kumaşlar, geri dönüştürülmüş vinil ve farklı amaçlara uygun giysiler kullanmayı deneyen Somya Goyal.

 

York (Birleşik Krallık): Bu hafta York'u büyük bir moda festivali ele geçirdi. Liste, 6 ile 10 Ekim arasında beş gün boyunca gerçekleşen 20'den fazla etkinliği içeriyordu. York Moda Haftası 150'den fazla yaratıcı, tasarımcı, stilist ve makyaj sanatçısı bir araya getirdi; modeller; perde arkası gönüllüleri; ve Moda ile ilgili her şeyi kutlamak ve ortaya çıkan yetenekleri desteklemek için yaklaşık 500 misafir.

 

Los Angeles (ABD), Maxwell Osborne (tasarımcı ve anOnlyChild'in kurucusu) Los Angeles Moda Haftası'nı 6 Ekim'de Lighthouse Art Space'de "Geç kalıyor B-side" defilesini sergileyerek başlattı.