menu
floria cennet sahilleri
floria cennet sahilleri
floria cennet sahilleri

Sayısız Mutlu Günler için Müşterileri Florida'nın Cennet Sahiline Gönderin

Florida'daki Paradise Coast davetkar ve eğlencelidir. Paradise Coast, onu mükemmel bir Amerikan tatil yeri yapan ilginç bir olanaklar karışımı sunar. Şampiyona golfü, bataklık arabası yarışları ve zarif şehir mimarisi var. Lüks tatil köyleri ve sahil villaları. Üst düzey alışveriş seçenekleri ve meraklılarla dolu yol kenarı atraksiyonları. 30 mil uzunluğundaki beyaz kumlu bir sahil şeridi ile müşteriler, Florida'nın Marco Adası, Napoli ve Everglades'i içeren bu bölümünde çok mutlu saatler geçirebilirler.

 

TravelAgentAcademy, Florida'nın Paradise Coast Uzman Programını yeni başlattı. www.travelagentacademy.com bölge ve konaklama yerleri ile kültür, festivaller ve yemek seçenekleri hakkında bilgi sağlar.

 

Şehir, 1890'lardan beri ünlülerin favori tatil beldesi. Palmiye ağaçlarıyla çevrili sokakları, Akdeniz tarzı mimarisi ve lüks butikleri ile ihtişamını korumaya devam ediyor. Ayrıca Napoli'nin en popüler plajları, müzeleri ve doğa parklarının yanı sıra ünlü hayvanat bahçesi ve aile eğlencesi mekanları hakkında bilgiler de yer alacak. Ayrıca, ihtiyacı olan müşteriler için dışarıda dinlenmek veya lezzetli Fransız Karayip mutfağının tadını çıkarmak için harika yerler önerebilirsiniz.

 

Marco Adası

Marco Adası, On Bin Adaların en büyüğüdür. Güzel plajları, marinaları, golf sahaları ve deniz ürünleri ile ünlüdür. Güzel deniz kabuklarını görmek veya doğa bilimcilerin yunuslar hakkında bilgi bulmasına yardımcı olmak isteyen müşteriler için düzenlenebilecek birçok tekne turu vardır.

 

Marco Adası'nın kültürel olanakları arasında Calusa halkının yaşamını yeniden yaratan 3 boyutlu bir köy bulunmaktadır.