menu
floria
floria
floriyede rüya

Florida Keys'i Arabayla Keşfetmek

Florida Keys, tarihi, korkak, lüks ve sakin adalar açısından zengin olan bu bölgeyi deneyimlemek için harika bir yol sunuyor.

 

Florida Keys Denizaşırı Otoyolu, Keys'ten geçen ana yoldur. Anahtarları 42 köprü aracılığıyla ABD Otoyolu 1'in geri kalanına bağlar. Otoyolun 113 mil sürüşü, Atlantik Okyanusu, Meksika Körfezi ve Florida Körfezi'nin nefes kesici manzaralarını sunar. Burada kalırsanız, Smathers Plajı'nı doğrudan caddenin karşısında bulabilirsiniz. Tatil köyü, onları şehre götürmek için servis hizmeti veriyor, ancak biraz daha uzakta olacaklar. Little Torch ve yetişkinlere özel Little Palm Island Resort & Spa yaklaşık bir saat uzaklıktadır. Bavulları ve ellerinde bir rom içkisiyle ahşap bir tekneyle Little Palm'a götürülürler. Bu tesis, sazdan çatılı 30 bungalov süitine sahiptir ve İngiliz Sömürge mimarisini andırmaktadır.

 

Müşterileriniz yolculuklarına Key West'te başlamakla ilgilenebilirler. Artık onlar için Conch Republic'e uçmak hiç olmadığı kadar kolay.

 

Key West Uluslararası Havaalanı her zaman daha fazla aktarmasız uçuş ekler. 80 milyon dolarlık yeni terminalin Ekim 2024'te tamamlanması planlanıyor.

 

Asheville (N.C.), Atlanta, Boston, Charlotte, Chicago'dan Key West'e aktarmasız uçabilirsiniz; Cincinnati; Dallas ve Houston; Indianapolis; Nashville ve Newark; New York LaGuardia ve JFK; Philadelphia; Washington DC Reagan; ve Dulles.